NIeruchomości

URBANHOUSE.PL

ul. Ludwika Solskiego 4

52-416 Wrocław

+48 570 606 606
urbanhouse.pl

O nas

Cechujemy się profesjonalizmem, doświadczeniem i innowacyjnym podejściem do nieruchomości, co pozwala nam na elastyczność względem Waszych potrzeb. Specjalizujemy się w kompleksowym dokonywaniu transakcji kupna, sprzedaży bądź wynajmu mieszkań, domów, gruntów oraz wszelkiego rodzaju obiektów. Dzięki doskonałej znajomości rynku i jego zmienności, oraz odpowiednio dobranej strategii, doskonale wiemy, jak zakupić bądź sprzedać nieruchomość w najlepszej cenie, która w pełni Was usatysfakcjonuje.

 

Każdego dnia stawiamy sobie cel, który kreuje Państwa i naszą przyszłość. Jest nim profesjonalna, kompleksowa obsługa, aby czuli się Państwo z Urbanhouse bezpiecznie i pewnie. Sukces osiągamy wspólnie!

urbanhouse.pl

Opinie o nas

Polecam Urbanhouse.pl.  Doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu bardzo profesjonalne. Pomimo ograniczeń związanych z pandemią cały proces załatwiony sprawnie i bez problemów.

Julka Korycka

Intensywnie poszukiwałem lokalu na prowadzenie działalności. Właściciel biura znalazł mi prawdziwą perełkę, świetną lokalizację w centrum, którą chwalą moje obecne klientki ? Pozdrawiam szefa i jej pracowników. Będę na pewno Państwa polecać.

Jacek Misztal

Transakcja sprzedaży naszego mieszkania oraz zakupu nowego została przeprowadzona sprawnie, w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze. Na każdym etapie tych transakcji.

Ania

Doskonala Obsluga i znajomosc rynku nieruchomosci. Biuro urbanhouse.pl  to fachowa i bardzo mila obsługa. Polecam z calego serca.

Małgorzata Hrun

urbanhouse.pl

Sprawdź nasze oferty