URBANHOUSE.PL

Usługi

ul. Ludwika Solskiego 4

52-416 Wrocław

+48 570 606 606
k
Sprzedaż nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości
Codziennie sprzedajemy mieszkania, domy, biura i działki. Mamy doświadczenie oraz narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży, od utworzenia profesjonalnej oferty nieruchomości, przez negocjacje aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Zakup nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania, domu lub lokalu pod działalność gospodarczą? Zaufaj specjalistom od nieruchomości. Rozumiemy, że zakup nieruchomości to inwestycja; w oparciu o Twoje potrzeby szybko znajdziemy odpowiednią nieruchomość i wynegocjujemy najlepszą cenę, a jeśli kupujesz na kredyt, pomożemy Ci dobrać korzystne finansowanie, aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Wynajem nieruchomości

Nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w wynajmie mieszkań, domów i biur. Eksperci szybko i bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces wynajmu nieruchomości. Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości oraz znalezienie uczciwych i sprawdzonych najemców. Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji i Twojej nieruchomości.

Najem nieruchomości

Szukasz mieszkania, domu lub biura do wynajęcia? Dobrze trafiłeś. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a nasi specjaliści od nieruchomości resztę zrobią za Ciebie. Nasza agencja nieruchomości ułatwi Ci wybór najbardziej dopasowanej oferty.

Zarządzanie najmem

Wyręczamy właścicieli na każdym etapie wynajmu nieruchomości: od znalezienia rzetelnego najemcy, przez zabezpieczenie transakcji, po późniejszą opiekę nad nieruchomością przez cały okres trwania wynajmu.

Finansowanie nieruchomości

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, domu czy lokalu użytkowego? Nasi specjaliści przedstawią Ci wyselekcjonowane oferty finansowania zakupu nieruchomości. Gwarantujemy najlepsze dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę, oszczędzając Twój czas i pieniądze, a to wszystko w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Home Staging

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość 70 procent szybciej i o 20 procent drożej? Pewnie, że chcesz! MY wiemy, jak wynająć lub sprzedać Twoją nieruchomość szybko i za najwyższą cenę. Nasi eksperci od home stagingu zaproponują funkcjonalną, modną i stylową metamorfozę wnętrza mieszkania, domu czy biura. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i robi się je tylko raz.

Projektowanie wnętrz

Wierzymy, że każda nieruchomość jest piękna i choć czasem nie widać tego gołym okiem, w każdych czterech ścianach tkwi potencjał. Profesjonalny projekt sprawia, że łatwiej zobaczyć przyszłość. Nasi eksperci w wirtualny sposób pokażą, jak po wykończeniu zmienią się puste ściany stanu deweloperskiego w ciepłe i przytulne mieszkanie, dom czy profesjonalne biuro. Nasz cyfrowy design, to skuteczny marketing i profesjonalna prezentacja. Bo pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Ubezpieczenia

Jeżeli chcecie Państwo ubezpieczyć swoją nieruchomość proponujemy kontakt z naszym Agentem Ubezpieczeniowym. Multiagencja ubezpieczy również Państwa mienie, samochody, mieszkania i domy. Może również objąć ochroną Państwa zdrowie i ubezpieczyć od Następstw Nieszczęśliwych wypadków w kraju jak i za granicą.

Remonty

  Jedną z trzech głównych działalności firmy urbanhouse.pl jest świadczenie kompleksowych i wysokiej jakości usług remontowych we Wrocławiu i okolicach. Oprócz wykonywanych usług remontowych świadczymy również usługi z zakresu wykończenia i wystroju wnętrz.      Dzięki temu można śmiało stwierdzić, iż nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu wykończenia wnętrz w domach jak i w mieszkaniach na terenie Wrocławia.

Sesje fotograficzne

Tylko dobre zdjęcia i filmy wyróżniają się na tle setek innych ofert.
Przyciągnij uwagę i przedstaw wszystkie atuty nieruchomości.
Realizujemy zdjęcia lub filmy z lotu ptaka –  dronem.
Szeroki kąt, światło, nasycenie, perspektywa, – warto to zadanie warto powierzyć ekspertom.

Pomoc prawna

Prawo nieruchomości to dość obszerna dziedzina prawa, na której również skupiamy dużą uwagę. Jeśli szukasz adwokata, który zajmuje się przygotowywaniem i opiniowaniem umów sprzedaży, zamiany, darowizny nieruchomości, w tym umów przedwstępnych – dobrze trafiłeś, ponieważ współpracujemy z najlepszymi!

Szukasz nieruchomości?

Skorzystaj z naszych usług!

ul. Ludwika Solskiego 4

52-416 Wrocław

+48 570 606 606